Hakkımızda


Firmamız “Borlu Yalıtım” sektöründe 10 yıllık tecrübesiyle;  kurumsallaşma da sektöre ivme kazandırmış, ülkemizin bir çok iline bayilikler vermiş ve sektörde lider konuma yükselmiştir. 2019 yılında tamamen yerli ve milli imkanlarla STARBOR üretim tesisini hizmete açmıstır.
Yıllık 100 bin m3 lük üretim kapasitesi ile ülkemizin %100 üne ulaşmak için çalışmalarını sürdürmektedir Yenilenen imajımızla “Yalıtımın Yıldızı” olmaya hazırız. STARBOR için gerekli olan tüm resmi izin ve tescil belgelerine sahiptir. Borlu Yalıtım sektöründeki her alanda edindiğimiz tecrübeyi paydaşlarımız ve milletimizle paylaşmak için durmadan çalışıyoruz.

MİSYON

Milli kaynağımız bor’un kullanımını yaygınlaştırmak.
Geri dönüşüm yoluyla çevreye, insana duyarlı ürünlerin kullanımını arttırmak.  Üretim; pazarlama, bayi ve uygulama alanlarında istihdam sağlamak.

VİZYON

Bor madeninin milli ekonomide daha fazla kullanılmasını sağlamak. Geri dönüşümle yerli ve milli kaynakların verimli kullanılmasını sağlamak. Yalıtım sektöründe yerli ve milli özgün bir ürünün kullanılmasını yaygınlaştırmak. Yerli ve milli üretimle ülkemizin enerji kaynaklarının doğru kullanılmasını sağlamak.

 

Tüm ReferanslarımızStarbor İletkenlik ÇözümleriTSE Yangın Belgesi